leshoj shtepine me qera 100E

Jepet me qera nga: kemi shtepi me qera 21 Gsh 07:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: hsan remniku
Sipërfaqe: 120 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Ferizaj
leshoj shtepine me qera e mobiluar e pershtatshme per banim pres thirje serioze dhe familjar te regullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim