leshoj shtepine me qera 100euro ne muaj

Jepet me qera nga: globi 28 Tet 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: hasan remniku
Sipërfaqe: 120 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Ferizaj
leshoj shtepine me qera 100euro ne muaj e mobiluar pres thirje serioze dhe familjar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim