shtepi me qera

Jepet me qera nga: bashkim 19 Tet 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Adresa: rr.fanoli ferizaj
Sipërfaqe: 170 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Ferizaj
leshoi shtepin me qera ne rr.fanoli ne Ferizaj.shtepia ka 2 kate dhe kan hyrje te veqante,munde te leshohet ne tersi ,por edhe secili kat ne vete, katet e shtepis kan , dhome gjumi sallon me kuzhine koridore tarase, jan te mobiluara ne tersi.qmimi per kate 150 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim