Jepet me qira toka ne siperfaqe prej 1.9 Ha, Muhoc

Jepet me qera nga: ali 14 Dhj 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Fshati Muhoc,Ferizaj
Sipërfaqe: 19000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Asfalt
Komuna: Ferizaj
Toka gjendet ne fshatin Muhoc, afer Magjistrales Ferizaj-Prishtine, ka siperfaqe rreth 2Ha, ka qasje ne rrugen magjistrale nga te dy anet, ne njeren ane ka rrugen e asfaltuar dhe ka distance rreth 80 m nga magjistralja, ndersa ne anen tjeter ka distance rreth 20m. Gjithashtu eshte e kompletuar me infrastrukture si uje, rryme dhe kanalizim ne te dyja skajet e tokes. E pershtatshme per biznes.

Cmimi sipas marrveshjes

Toka mund edhe te shitet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim