LINA Ipet Toka 40ari me qera ne magj Ferizaj Pri..

Jepet me qera nga: agjensioni ,,LINA,, Sot 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Ferizaj
Ipet Pllaci me qera,hapsirë 40 ari i cili gjendet ne magjistralen Ferizaj-Prishtinë afër Fitores.
Pllaci gjendet rreth rruges kryesore,I pershtatshem për shum veprimtari biznesi.


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Driton Islami ''afër ETC
Telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim