Leshoj pllacin 3.0 ari me shtepi me qera

Jepet me qera nga: Luani 28 Shk 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Ferizaj
Leshoj pllacin 3.0 ari me shtepi me qera per kohe te gjate qendrimi,cmimi i qerase i volitshem dhe reale,pagesa e qerase per nje(1) vjet.Pllaci gjindet ne rrugen magjistrale Prishtine Shkup,pllaci eshte i rregulluar ne teresi ne baze te standardeve per fillim te punes per te gjitha veprimtari private. 044/215 - 152 ; 044/680 - 593 ose ne E-mail
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim