PLLAC ME QERA TE "GAMA" DHE SPITALI ELITA

Jepet me qera nga: PLLAC ME QERA 25 Nën 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Adresa: Nora Kelmendi
Sipërfaqe: 1400 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt
Komuna: Ferizaj
PLLACI KA 14 ARI, GJINDET NE RRUGEN NORA KEMLENDI, RRUG PER SKAJ PETROLL COMPANI NE MAXHISTRALE FERIZAJ-PRISHTINE, APO PERBALL ISH SPITALIT ELITA NE FERIZAJ. PLLACI KA RRYM, UJË, KANALIZIM, ASFALT. DIMENZIONET 25MX55M
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim