Annonymus

Jepet me qera nga: Aliu 18 Sht 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

600 EUR / muaj

Adresa: Qendra tregtare, Nëna Terezë, Fushë Kosovë
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Dy lokale të ndara me korridor të përbashkët (mund të shfrytëzohet: një nga një, ose së bashku), me ngrohje (nëntokësore), ujë, uji i ngrohtë dhe WC (1 WC privat dhe 1 publik): të vetat/të ndara). Kati përdhes, në rrugën kryesore "Nëna Therezë", te rrethi, qendra e Fushë-Kosovës, në komplexin tregtar "Naki-Trade".
Vend i përshtatshëm per shumë lloje biznisi, por sidomos për veprimtari shendetsore, farmaceutike, zyre Rikonfigurimi i brenshëm i mundur (p.sh.: shëndrrimi në dy ambulanca, 4 zyre/lokale të vogëla).
Për vizitë eventuale: 044-317771 (Shaqa), ose në telefonin (+Viber) dhe E-Mail të lartpërmendur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim