Ipet lokali me qera ne Sllatin

Jepet me qera nga: Adhurim 04 Pri 01:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Ipet me qera lokali
Sipërfaqe: 3739300 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet lokali me qera ne sllatin ish shqiponja e drenices. Lokali eshte i pershtatshem per restaurant si dhe per muzik live. Lokali eshte me inventar. Qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim