Ipet lokali me qira

Jepet me qera nga: kastriot 10 Nën 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Fushe kosove
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet lokali me qira ne fushe kosove gjendet perball petrol kompanise qmimi volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim