Ipet me qera lokali per MUZIK LIVE

Jepet me qera nga: Adhurim 22 Shk 01:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Restoranti Me Qera SLLATIN MUZIK LIVE
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet lokali me qera ne sllatin afer airoportit lokali eshte pa inventar qmimi per qera eshte 800 euro nese jeni te interesuar per investime ateher kompenzohemi ne qera lokali eshte i pershtatshem per muzik live. Ne sllatin afer airoportit nr komtaktues viber +37744989838
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim