LOKALI ME QERA

Jepet me qera nga: kastriot 16 Dhj 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: FUSHE KOSOVE
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet lokali me qera gjendet perball petrol kompanise eshte i pershtatshem per te gjitha llojet e biznesit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim