Leshohet dyqani me qera

Jepet me qera nga: Xhelal 15 Mar 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 500 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet me qera dyqani 500m2 ne katin perdhese, e cila gjendet ne rrugen kryesore Prishtine-Fushe Kosove ne kilometrin e 5te perball Mob In-it.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim