Leshohet lokali me qera

Jepet me qera nga: Xhelal 18 Pri 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 500 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet me qera lokali 500m2, ne katin perdhese e cila gjendet ne rrugen kryesore Prishtine-Fushe Kosove, kilometri i 5te (perballe Mob In-it).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim