Leshohet me qera lokali

Jepet me qera nga: Xhelal 06 Mar 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 500 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet dyqani me qera 500m2 ne katin perdhese e cila gjendet ne rrugen kryesore Prishtine-Fushe Kosove ne kilometrin e 5te, perballe Mob In-it.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim