Lokal me Qira 500 m2 ne Fush Kosov

Jepet me qera nga: Agjencioni Prishtina City 12 Dhj 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 400 EUR / muaj

Adresa: perball Bau Marketit
Sipërfaqe: 500 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokal me Qira ne Fush Kosov - Kodi 0627

Lokacioni: Perball Bau Marketit

Siperfaqe: 500 m2

Lokal 2 Katshe

Kati 1 Siperfaqe 250 m2
Kati 2 Siperfaqe 250 m2
Podrumi 170 m2

- Lokalet leshohen me qira edhe me ndarje
- 2 wc
- Parking para objektit
- Lokalet gjinden ne rrug kryesore
- Lokacioni ndodhet ne nje zone me perqendrim te larte te bizneseve

Çmimi 1400 Euro 2 lokalet + podrumi

Çmimi 700 Euro kati 1
Çmimi 550 Euro kati 2
Çmimi 300 Euro Podrumi

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim