Lokal me qera ne Fushe Kosove

Jepet me qera nga: Nevzad 03 Jan 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Rr. Enver Maloku 6
Sipërfaqe: 140 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali ka tri hyrje dhe dy banjo me mundësi ndyrje në dysh.
Qmimi bazohet në kontraten vjetore!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim