Lokal me qera ne Fushe Ksoove

Jepet me qera nga: sami 14 Shk 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
leshoj lokalin me qera lokari gjindet ne fushkosove tek rrethi perball qebatores Graniti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim