Lokal me qira afer rrethit ne Fushe Kosove

Jepet me qera nga: Avni 02 Dhj 06:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Me marrëveshje
Sipërfaqe: 180 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika

Leshohen me qera lokalet e sapo ndertuara ne Fushe Kosove, 100m afer rrethit ne drejtim te Stacionit Hekurudhore.
Siperfaqja e Lokaleve eshte mbi 180m2 (katrore)
Lokali me zyre jane ne rrugen kryesore Nena Terez, afer xhamis se Fushe Kosoves.

Jane te pershtatshme per: Ordinance Private, Zyre, Agjencion Turisik, Post Private, Radio Private, Librari dhe biznese tjera qe ju nevojitet

Te interesuarit mund te lajmrohen ne :

Cell: 044-188-254
Cell: 001-647-882-7007
Email: avnihlushaku@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim