Lokal me qira

Jepet me qera nga: Fita.... 05 Gsh 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Leshohet lokali me qira
Sipërfaqe: 000 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet lokali me qira,perball shkolles se mesme me ,shum afer sh.fillore,qerdhja e femive,salla sportive,posta,etj...vend ideal per zhvillim biznesi si psh;embeltore,burektore,qebaptore,piceri,furr buke,fast food,etj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim