Lokale me qera

Jepet me qera nga: Lirim 16 Tet 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokalet me qera .
Lokalet gjenden ne rrugen Prishtin - Pej
Ne Sllatin afer Aerportit .
Qmimi shum I volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim