Lokale me qera

Jepet me qera nga: Lirim 08 Nën 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj LOKALET me qera ..
Lokalet gjinden ne hyrje te fshatit Sllatin - Rruga Prishtin- Pej .Me qmim te volitshem.
Per te interesuarit fotot mund te ju dergoj ne Viber .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim