Lokalet me qera

Jepet me qera nga: Amir 07 Gsh 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 190 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Kam dy lokalet te sapo ndertuara jan afer gjamis mbrama dita Dentis kati i par eshte 100m2 kati i 2 eshte 190 m2 çmimi sipas marrveshjes
Email eshte amirhyseni@yahoo.ca
Viber 0014167316132
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim