Restoran me qera 12 km larg Prishtines

Jepet me qera nga: Bujar Shefiti Dje 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet me qera Restaurant "KRUJA" i cili gjindet ne Sllatine 12 km larg nga Prishtina
Restorani posedon bazenin per femijet e klienteve, bazenin e peshqeve si dhe ujevaren e cila rrjedh neper gjithe terrasen e Restoranit
Restorani ka parking per 40 vetura
Objekti ka madhesi prej 750m2 i gjithe objekti eshte nen percjellje te kamerave
Objekti ne brendesi ka gjithesej 210 ulese,kurse 120 ne terrase..
Kontrata e qerase behet me marrëveshje te dyanshme...
Restorani leshohet me qera nga pronari i Restoranit
Siperfaqja e pergjithshme eshte 33 ari

Ne Facebook ne faqen e Restaurant "Kruja" perveq fotove mund ta shihni edhe video-klipin e Restoranit


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim