LOKAL 600m2, Fushe Kosove.

Jepet me qera nga: Kuli 19 Gsh 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 600 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Të tjera
LESHOJ LOKALIN ME QERA 600m2, 3 KAT. KATI I - 300m2, KATI II - 150m2, KATI III - 150m2.
LOKALI POSEDON TE GJITHA STANDARTET EUROPIANE. NXEMJE QENDRORE, DALJE URGJENTE NE TE GJITHA KATET, LIFT MODERRN, PARKING PER 10 VETURA, GJELBRIM TE ÇDO LLOJ TRUPI TDRURIT, 4 GARAZHA, UJE 24h TE PIJSHEM+ BUNARE 12m, OGJAQE, DHE GJINDET MES OBJEKTEVE TE BANIMIT KU JANE RRETH 5000 BANESA. ESHTE E PERSHTATSHME PER BANKE,SPITAL, ZYRA, DHE SHUM BIZNESE TJERA ETJ. QMIMI 3000 PER MUAJ KONTRAT DHE PAGES PER 10 VITE. LOKALI JEPET NE GJENDJE TE ZBRASET, NDERTIM I RI. KERKOJ TE INTERSUAR SERIOZ. KONTAKTI I PARE, NE E-MAIL ADRESE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim