LOKAL ME QIRA NE FUSHE KOSOVE

Jepet me qera nga: besart 12 Tet 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

330 EUR / muaj

Adresa: Rr.Dardania, A19
Sipërfaqe: 92 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Të tjera
Lokali eshte ne rrugen Dardania ,Apollonia A19,

Lokali eshte i gatshem dhe ka 92 m2.
Qmimi i qirase eshte sipas marreveshjes!


049590255
044836698
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim