Leshoj lokalet Me qera ne bresje

Jepet me qera nga: arton 14 Sht 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Të tjera
LOKALET JAN T PERSHTATSHME PER QFAR DO LLOJ BIZNESSI kati I par me siperfaqe prej rreth100m2 si dhe I dyti po ashtu rreth 120m2 lokalet Jan ne gjendje t mir dhe t gatshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim