Leshoj objektin me qera

Jepet me qera nga: Sejdi 04 Dhj 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: 0
Sipërfaqe: 800 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Të tjera
Objekti i pershtatshem per çdo lloj te biznesit. Objekti ka 800 metra katrore. Ka tre kate. Gjendemi ne lagjen Apollonia 2 perballe Al trades ne Fushe Kosove. Mund te kontaktoni ne numrat e telefonit 044 272 638 dhe 049 272 638. Çmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim