Lokal me qera

Jepet me qera nga: Jeton/ Abedin 24 Dhj 08:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Të tjera
Lokali qe ipet me qera gjendet perball shkolles se mesme Hivzi Sylejmani dhe shkolles fillore Selman Riza
Cmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim