Lokal me qirra (shitje) 140 m2 ne Fushe Kosove

Jepet me qera nga: HL 28 Shk 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

380 EUR / muaj

Adresa: Fushe Kosove - Lagjja Apollonia1
Sipërfaqe: 140 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Zyra
Jap me qirra (ose shes) lokalin 140 m2 qe ndodhet ne brenda kompleksit "Apollonia" ne Fushe Kosove. Lokali ka funksionuar si Poliklinike por mund te shfrytezohet per zyre, depo, apo veprimtari tjera bizensore.

Lokali i ka 6 dhoma te ndara, dhe 3 WC.

Cmimi per shitje 700 Euro/m2, kurse per qirra 380 Euro/Muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim