Lokale me qera ne kompleksin Semitronix 4000m2

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: AKS Agency 23 Jan 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Semitronix
Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Zyra
Ipet me qera hapsira prej 2000 m2 ne Kompleksin "Semitronix" rr. Prishtine-Fushe Kosove.

Hapsira prej 4000m2 shtrihet ne katin katin e pare.

Hapsira eshte e pershtatshme per Banke, Qender Tregetare , qender te trajnimeve, kolegj per gjuhe te huaja, apo qfardo veprimtarie tjeter biznesore duke pasur parasysh se munde te ndahet edhe me nga 500m2 per te iu pershtatur biznesit tuaj.

Gjithashtu ne kete kompleks, ne katin IV, leshohet me qera hapsira prej 360m2, per zyre, apo perfaqesi.
Ejani dhe bejeni edhe ju vendin ne Objektin Afaristo banesor te frekuentuar nga Te huaj dhe vendore.
Ju mirepresim.

Me Respekt: AKS-Agency
Tel: 045 903 902
e-mail: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim