#BANESE ME QERA, te shkolla "Mihal Grameno"

Jepet me qera nga: X.X 26 Dhj 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Fushë Kosovë
LESHOJ ME QERA, BANESEN DYDHOMESHE (2 DHOMA), NE FUSHE-KOSOVE, AFER SHKOLLES "MIHAL GRAMENO". BANESA NDODHET NE KATIN E DYTE DHE ESHTE E MOBILUAR.
KONTAKTI: 044 393 484
045 897 378
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim