Agjensioni Prishtia City Kerkon Banesa - Lokale

Jepet me qera nga: Agjencioni Prishtina City 22 Shk 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Fush Kosov
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Agjensioni Prishtina City Kerkon Bashkpunim me Pronart qe posedojn Banesa - Lokale - Shtepia per Qiradhenje dhe Shitje ne Fush Kosovë

Banesat per Qira kerkohen per qifte, familjar per afat-gjate ose per :

- Banim
- Zyre
- Qerdhe
- Organizata Nderkombetare

- Me mobile
- Pa mobile

- Qdo banes-shtepi - lokal leshohet me depozit.

- Ju mund te Dergoni Shpalljen teuaj ne Webfaqen Ton, Email, Facebook, Tel dhe ne Whats App

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000 ( viber )
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim