BANES ME QERA ""

Jepet me qera nga: Agon 10 Jan 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa gjindet afer Shkolles Fillore Mihael Grameno ne Fushe Kosove, eshte ne katin e 3-te, ndertin i ri e sa po perfunduar, ka 2 ashensor dhe brenda posedon kuzhinen e kompletuar dhe banjon, ndersa dhoma e gjumit dhe salloni jan pjeserishte te mobiluara. Posedon ballkon, sallon me kuzhin, nje dhome gjumi, banjo dhe shpajz. Posedon uje dhe rryme 24/7. Presim klient serioz per afat kohor me te gjat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim