BANES ME QIRA NE FUSHKOSOVE

Jepet me qera nga: Prona PLUS Sot 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Fushë Kosovë
Banes me qira ne fushkosov te objekti i tregtis afer shkolles mihajl grameno
Ka salllon me kuzhin dhe 1 dhome gjumi
Teras banjo
Qmimi -180
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim