BANES ME QIRA

Jepet me qera nga: Nebih 27 Gsh 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 95 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa gjendet afer Raiffeiseb Bank. Ne hyrje te Fushe kosoves. Ka afer qerdhen dhe viva fresh.

Banesa esht me 2 dhoma gjumit, salloni, kuzhina, wc/ dusj. Koridori.
Esht objekt i ri, dhe esht total e mobiluar me mobile te rea ne 2014.

Qmimi : si pas marrveshjes.
Per me shume informata, na kontaktoni per mes tlf. Ose emailit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim