BANES ME QIRA

Jepet me qera nga: valbona 29 Tet 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: F.kosov per ball hertes
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Fushë Kosovë
Jepet banesa me qira ne kati e 2
banesa ka sallon me kuzhin dhe dhom gjumi dhe ballkon
F.Kosov per ball Hertes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim