Banesë me qera

Jepet me qera nga: albert 07 Sht 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Rruga Dardania Kompleksi Euro invest
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj banesen me qera
Banesa posedon dhome gjumi sallon me kuzhine (55 m2) kati 7-të ashensori dhe uje 24 ore .
Banesa gjithashtu eshte e mobiluar!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim