Banesë me qera

Jepet me qera nga: Nevzad Muslijaj 10 Pri 08:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Enver Maloku 6
Sipërfaqe: 84.4 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Jap banesat me qera 180-200 Euro në muaj me kuzhina të reja moderne të papërdorura.Si dhe mundësi parkimit të makines. Banesat gjenden afër shkollës Miheil Grameno.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim