Banes e mobiluar me qera

Jepet me qera nga: adrian 02 Sht 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Lagjija Dardania
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa gjendet ne Fush Kosove lagjja Dardania banesat Britania Home e sapo ndertuar.
Banesa ka 75m2 eshte e mobiluar ka 2 dhoma gjumi ,sallon , kuzhin dhe teras.
Banesa gjendet ne katin e dyt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim