Banes me Qera

Jepet me qera nga: Bashkimi 29 Dhj 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rruga Idriz Breznica Fushkosove
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Ndërtesë e re
Komuna: Fushë Kosovë
Leshhet banese me qera, Banesa eshte e re dhe asnjeher nuk ka qen e banushme gjithqka qe posedon eshte e ree dhe e pa perdrur. ka Sallonin me kuzhin, dy dhoma gjumi, Nje Banjo, nje Vc dhe nje shpajz. Banesa eshte ne katin e par.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim