Banes me Qira kati 1

Jepet me qera nga: Dritoni 22 Nën 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Nena Terez
Sipërfaqe: 62 m2
Për vendbanimin: Kati i parë
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa Ipet me Qira Banesat e Tregtis
Kati 1
Ngjitur me Viva Fresch Stor afer shkolles 20 metra
te samaforat e Par prej rrethit ne drejtim te Prishtines po banesa eshte Krahun e kundert nga shkolla M-Grameno
Pa Mobilje vetem Kuzhina Komplet dhe nje Orman ne hymje

tel-044201763 ose Veiber pas ores 16.00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim