Banes me qera

Jepet me qera nga: Gezim 16 Jan 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2,5
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa gjendet afer postes ne Fushe Kosov eshte e mobiluar ka parking privat dhe uj 24 h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim