Banes me qera

Jepet me qera nga: Gezim 19 Jan 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2,5
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa eshte e gatshme per banim eshte e mobiluar ka parking privat dhe uje 24 h . mund te na kontaktoni ne viber +37744312366 ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim