Banes me qera ne Apollonia

Jepet me qera nga: Agroni 07 Pri 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: E gatme për banim
Sipërfaqe: 84 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa posedon sallonin dhe dy dhoma gjumi e mobiluar,kati i 1.çmimi sipas marrëveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim