Banes me qera ne Fushe Kosove

Jepet me qera nga: driton 13 Krr 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
leshoj banes me qera
adresa : banesa gjindet te shkolla fillore Mihail Grameno te semaforat - pran Viva fresh, me pamje kah rruga kryesore, kati-1
Banesa eshte 67m2 nje dhome gjumi, salloni e kuzhin bashk.
Banesa nuk eshte e mobiluar, ka vetem kuzhinen


+377 44 201763 dhe ne VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim