Banes me qera ne Fushe Kosove

Jepet me qera nga: Burhan 13 Dhj 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Jap banesen me qera ne fushkosove tek kompleksi apollonia20 , ndertim i ri , 62 m2 dhe 75m2 ,banesat jan te mobiluara me te gjitha elementet.Ka hapsire te mjaftushme parkingu ,qerdha dhe marketi jane brenda bllokut.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim