Banes me qera te posta ne Fushe Kosove

Jepet me qera nga: gzim 16 Jan 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2,5
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
banesa eshte e mobiluar ka uj 24h dhe ka parking privat .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim