Banes me qera

Jepet me qera nga: Albert 30 Jan 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: 2 dhoma ballkon wc kuzhin shpaiz
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj banes me qera gjendet ne fush kosov perball komunes 1 dhom e fjetjes 1 dhom e pritjes 1 kuzhin wc plus shpaiz banesa edhe e ruajtne dhe e mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim