Banes me qira Fushe-Kosov

Jepet me qera nga: Agim 03 Shk 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 97 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Jepet Banesa me qira ne rrugen krysore Fushe Kosov-Prishtin perball BAU MARKETIT.Banesa gjendet ne katin e 3 me pamje nga lindja dhe rruga krysore Esht Komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim.Per qdo informat na kontaktoni.FLM TEl 045 898 012
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim